Інформуємо, що ГС "Нацплатформа МСБ" оголосила тендер щодо надання послуг з організації та проведення заходу-воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні».
Закупівля послуг за цим технічним завданням здійснюється в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.
КОНТЕКСТ ТА ОПИС ПРОЄКТУ
З початку війни в Україні 24 лютого 2022 року Уряд України активізував зусилля щодо покращених умов для економічного відновлення країни, підтримки ММСП, пошуку швидких та ефективних рішень для релокації суб’єктів господарювання. Членські бізнес організації (ЧБО), як важливий компонент інфраструктури підтримки бізнесу, стикаються з кількома проблемами, які пов’язані з недостатнім рівнем розвитку ЧБО, з одного боку, та значними проблемами у діяльності суб’єктів господарювання (що є наслідком руйнувань, втрати традиційних ринків, ускладнення логістики, зниження споживання та інших втрат, спричинених війною), які є потенційними учасниками ЧБО, з іншого боку.
У співпраці з Міністерством економіки України та за фінансової підтримки Швейцарії ПРООН підтримала ЧБО через проєкт «Зміцнення членських бізнес організацій ММСП» (Проєкт). Проєкт має на меті розширити охоплення ЧБО по всій Україні та, як очікується, позитивно вплине на їх здатність залучати членів, сприяти конструктивній співпраці з урядовими структурами та робити внесок у розробку політики, спрямованої на галузевий розвиток ММСП.
Війна в Україні вже призвела до значних людських втрат, безпрецедентного переміщення населення всередині країни та до сусідніх країн, а також нищівного руйнування інфраструктури. Усі ММСП в Україні так чи інакше постраждали, для багатьох людей та бізнесів ситуація залишається критичною. Багато підприємств були змушені закритися, призупинити свою діяльність або були знищені, а інші намагаються знайти спосіб переїхати в інші частини України, які поки що не постраждали від збройного конфлікту. Тому партнерські ЧБО потребують професійної консультаційної підтримки в організаційному розвитку, оновленні стратегій, впровадженні нових моделей членства, побудові державно-приватного діалогу у відповідь на цей руйнівний виклик підприємництву в Україні.
Щоб підвищити обізнаність ММСП про членство в ЧБО та його переваги, ПРООН залучає ГС «Національна платформа малого та середнього бізнесу» як Відповідальну сторону (RP), що забезпечить розробку та запуск платформи (цифрова комунікаційна платформа, придатна для підтримання діалогу) для підвищення обізнаності, довіри та членства ММСП в членських бізнес-об’єднаннях з метою зміцнення ролі мікро, малого та середнього підприємництва (ММСП) в економіці України шляхом активізації їх участі в бізнес-об’єднаннях.
ЗАГАЛЬНА МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
Загальною метою цього завдання є отримання послуг з підготовки, організаційного забезпечення та проведення одноденного заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» в м. Київ з метою презентувати Добровільний стандарт діяльності бізнес-об’єднань в Україні, обговорити пропозиції щодо його впровадження, а також напрацювати ідеї для залучення програм підтримки міжнародними донорами і проєктами (програмами) міжнародної технічної допомоги. Ця закупівля відповідає досягненню цілей Угоди RPA Reference N BMO_2024_1/3 між ПРООН та ГС «Національна платформа малого та середнього бізнесу» (надалі – Нацплатформа МСБ).
Очікувані результати надання послуг (виконання робіт) включають, з поміж інших, такі:
Підготовка детального плану надання послуг:
Підготувати та погодити з командою Проєкту детальний план організації заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні».
Організація заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні»:
2.1. Забезпечити оренду приміщення в Києві (за узгодженням з представником Національної платформи МСБ), яке:
відповідає вимогам для проведення подібних заходів (30 - 50 посадкових місць, вентиляція та/або кондиціонування, санітарні умови тощо);
технічно обладнане для проведення подібних заходів (мультимедійне обладнання, ноутбук, екран тощо);
має укриття.
2.2. Забезпечити публікацію анонсів та технічну підтримку у день проведення заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні», зокрема:
забезпечити підготовку та публікацію Анонсу заходу в інтернет-виданнях та розсилання Анонсу потенційним учасникам;
забезпечити тренерів та учасників воркшопу логістикою та проживанням;
організувати харчування (кава-пауза, обід та вечеря);
забезпечити учасників заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» роздатковими матеріалами та оформлення зали (заставка на екрані, друк банеру з логотипами організатора та донорів).
Створення лендінгової сторінки Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні.
Проведення заходу: Провести у м. Київ, забезпечивши всі необхідні умови для успішної реалізації заходу на 30-50 осіб, включаючи:
належну реєстрацію учасників;
організацію кава-пауз, обіду та вечері;
забезпечення питною водою (щонайменше 60 пляшок);
забезпечення проживання учасників (25 учасників);
забезпечення оплати послуг модератора та тренерів;
організувати фотозйомку.
Підготовка фінального звіту:
Надати описовий звіт за результатами виконання даного Технічного завдання згідно вимог донора.
Додати підтверджуючі документи до звіту (фотосвітлини із наявністю логотипів донорів, список реєстрації з підписами учасників, список учасників, які проживали в готелі, оплати послуг модератора та доповідачів). Всі списки повинні мати особисті підписи учасників.
ОБСЯГ ПОСЛУГ (РОБІТ)
Під керівництвом визначеного представника команди Проєкту Виконавець, якого буде обрано за результатами тендеру, повинен надати такі послуги (виконати роботи) в рамках виконання даного Технічного завдання:
№ | Завдання | Опис завдання | Кількісний показник | Кількість одиниць |
1. | Підготовка детального плану надання послуг: Підготувати та погодити з командою проєкту детальний план організації заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні»
| Виконавець зобов’язаний підготувати детальний план проведення заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні», який охоплює всі етапи підготовки, проведення та завершення заходу. План має включати чіткий розклад активностей, визначення відповідальних осіб за кожен етап, строки виконання завдань та необхідні ресурси для їх реалізації. | Підготовлений та погоджений детальний план організації воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» | 1 |
3. | Організація заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні»: - забезпечити оренду приміщення, яке відповідає відповідним вимогам для проведення подібних заходів - забезпечити технічну підтримку у день проведення заходу; – організація харчування – забезпечення роздатковими матеріалами, банером, розміщення учасників на заході (30 осіб) - забезпечити компенсації проїзду учасників заходу (25 учасників) - забезпечити проживання учасників (25 учасників) - створення лендінгової сторінки Добровільного стандарту | Виконавець зобов’язаний забезпечити підготовку та проведення заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» у м.Київ. Це завдання включає в себе всі аспекти підготовки та проведення заходу, забезпечення належного рівня обслуговування, технічної підтримки, логістики, розміщення (проживання) та організаційне забезпечення у день проведення заходу | Успішно організований захід - воркшоп «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні», який відповідає всім технічним та логістичним вимогам, забезпечує комфорт та задоволення учасників | 1 |
4. | Проведення заходу: Провести захід - воркшоп «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» у м. Київ, забезпечивши всі необхідні умови для успішної реалізації заходу на 30-50 осіб, включаючи: належну реєстрацію учасників; організацію кава-пауз, обіду та вечері; забезпечення питною водою (60 пляшок); забезпечення бренд-волом з логотипами донорів та членів Нацплатформи МСБ; забезпечення проживання учасників (25 учасників); забезпечення оплати послуг модератора та тренерів; організація фотозйомки. | Виконавець зобов’язаний забезпечити проведення заходу -воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» у м. Київ, включаючи управління всіма організаційними аспектами перебігу події в день її проведення. Це завдання охоплює координацію учасників, технічну підтримку, модерацію сесій, дотримання розкладу та створення комфортних умов для всіх учасників заходу. | Успішно проведений захід - воркшоп «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» , що відповідає запланованим меті і завданням, а також іншим критеріям успішності проведення заходу, зокрема отримав позитивні відгуки від учасників | 1 |
5. | Підготовка фінального звіту: Надати описовий звіт за результатами виконання даного завдання із необхідними додатками згідно вимог донора | Виконавець зобов’язаний підготувати фінальний звіт за результатами проведення заходу, який включає аналіз всіх етапів підготовки та проведення заходу, оцінку досягнення поставлених цілей, а також рекомендації для майбутніх подій. Звіт повинен бути наданий у погодженому форматі та включати всі необхідні деталі, що підтверджують успішність заходу. | Підготовлений і наданий фінальний звіт із додатками, який детально описує всі аспекти підготовки і проведення заходу, оцінює його успішність та надає рекомендації для майбутніх подій, підтверджуючи ефективність виконаної роботи | 1 |
Для забезпечення належного виконання вищезазначених завдань, Виконавець зобов’язується:
Підготувати детальний план надання послуг (виконання робіт) з урахуванням виконання зазначених вище завдань.
Підтримувати постійний зв’язок і здійснювати координацію з командою Проєкту щодо всіх аспектів виконання зазначених вище завдань.
Невідкладно інформувати про будь-які труднощі або затримки, що виникли під час виконання зазначених вище завдань.
Проводити регулярні зустрічі з командою Проєкту на запит команди або з власної ініціативи.
Надавати результати надання послуг (виконання робіт) для перегляду, коментування і погодження командою Проєкту відповідно до вимог.
Забезпечити врахування гендерної рівності та розширення можливостей жінок у діяльності, сприяти безпечному та сприятливому середовищу, вільному від будь-якої дискримінації та жорстокого поводження, та використовувати принципи гендерно-чутливих комунікацій відповідно до організаційних стандартів ПРООН.
ПРИМІТКА: будь-яка напрацьована інформація, звіти, презентації та інші матеріали повинні бути узгоджені з ПРООН перед поширенням.
ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ
Передбачається, що Виконавець забезпечить надання відповідних послуг (виконання відповідних робіт) та досягне зазначених нижче результатів впродовж вказаних строків.
№ | Результат | Кількісний показник (період виконання) | Кількість одиниць |
1 | Підготовка детального плану організації заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» | днів | 3 |
2 | Забезпечення підготовки та вирішення всіх організаційних питань щодо проведення заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні». Створення лендінгової сторінки Добровільного стандарту | днів | 5 |
3 | Забезпечення проведення заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні», включаючи управління всіма організаційними аспектами перебігу події у день її проведення. | днів | 1 |
4 | Підготовка фінального звіту за результатами проведення заходу, який детально описує всі аспекти підготовки і проведення заходу, оцінює його успішність та надає рекомендації для майбутніх подібних подій, містить необхідні додатки згідно вимог донора | протягом 2 днів після завершення заходу | 1 |
* З моменту укладення Договору.
УМОВИ ОПЛАТИ
Оплата за надані послуги (виконані роботи) Виконавця здійснюється без урахування ПДВ – рахунок за послуги Виконавця не може містити податок на додану вартість (ПДВ), сума до сплати повинна бути вказана «Без ПДВ».
Виконавець укладає договір з ГС «Національна платформа малого та середнього бізнесу». Якщо Виконавець є юридичною особою чи фізичною особою-підприємцем, то він/вона самостійно несе відповідальність на сплату відповідних податків. Якщо Виконавець є фізичною особою, ГС «Національна платформа малого та середнього бізнесу», відповідно до законодавства України, виступає податковим агентом і нараховує та сплачує до бюджету відповідні податки з загальної суми, яку Виконавець визначить за результатами роботи у Акті приймання наданих послуг (виконаних робіт).
Оплата буде здійснена двома етапами згідно з таким графіком платежів:
Етап 1 (40 % від суми цього Договору) – після виконання таких завдань та досягнення відповідних результатів:
Надано детальний план організації заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні»
Здійснені замовлення для забезпечення проведення заходу, в т.ч. замовлення роздаткових матеріалів, фотографування заходу, оренди приміщення для проведення заходу, проживання 25 учасників, технічного супроводу, харчування.
Етап 2 (60% від суми цього Договору) – після виконання таких завдань та досягнення відповідних результатів:
Забезпечено проведення заходу та підготовлено звіт згідно даного Технічного завдання.
ВИМОГИ ДО ЗВІТНОСТІ
Виконавець працюватиме під керівництвом визначеного представника ГС «Національна платформа малого та середнього бізнесу».
Виконавець повинен дотримуватися системи моніторингу, оцінки і контролю якості, впровадженої ПРООН. Уся необхідна інформація, звіти і статистичні дані, електронні та паперові версії звітів повинні готуватися та передаватися для схвалення відповідно до попередньо встановленого графіку або настільки швидко, наскільки це можливо (протягом узгодженого проміжку часу).
Виконавець повинен узгоджувати всі етапи виконання цього Технічного завдання та переходити до наступного етапу лише після отримання схвалення попередніх завдань.
Після завершення надання послуг (виконання робіт) Виконавець повинен надати Підсумковий технічний звіт, що містить короткий опис наданих послуг (виконаних робіт) та досягнутих результатів. Усі звіти та результати подаються в електронній формі (*.docx, .xlsx, .pptx, та *.pdf або інші попередньо узгоджені формати). Звіти має бути надано українською мовою.
ДОСВІД І КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО ВИКОНАВЦЯ
Для успішного виконання цього завдання, Виконавець повинен відповідати таким кваліфікаційним вимогам:
Обізнаність виконавця. Потенційний виконавець повинен бути добре обізнаний з особливостями діяльності бізнес-об’єднань та/або бізнес-спільнот в Україні.
Управлінські навички. Потенційний виконавець повинен мати досвід управління подібними проєктами.
Попередній досвід. Виконавець повинен мати підтверджений попередній досвід щодо організації та проведенні публічних заходів, зокрема форумів, конференцій, презентацій або інших подібних подій. Загальний досвід має бути не менше 5-ти років.
Кваліфікація команди. Всі ключові члени команди потенційного виконавця повинні мати відповідну освіту та досвід у сфері організації публічних заходів.
ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ
Цінова пропозиція подається до ГС «Національна платформа малого та середнього бізнесу» не пізніше 13:00 06 грудня 2024 року.
Документи повинні бути складені українською мовою, та у електронному вигляді (у форматі PDF одним файлом) надіслані учасником на електронну адресу info@platforma-msb.org з темою листа «Цінова пропозиція на послуги з організації та проведення воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» від ______________________________»
До цієї Пропозиції додається:
Цінова пропозиція у наступній формі (ціна повинна бути вказана в гривнях);
№ | Завдання | Кількісний показник | Кількість одиниць | Вартість за одиницю (без ПДВ), грн | Загалом (без ПДВ), грн |
1. | Підготовка детального плану надання послуг: Підготувати та погодити з командою проєкту детальний план організації заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» | Документ | 1 | ||
2. | Організація заходу - воркшопу «Впровадження Добровільного стандарту діяльності бізнес-об'єднань в Україні» та Проведення заходу: | ||||
2.1. | Оренда приміщення для проведення заходу в Києві, яке відповідає відповідним вимогам для проведення подібних заходів
| Договори з підрядниками – оренда приміщення. | 1 | ||
2.2. | Забезпечити модерацію проведення Заходу та тренерів | Залучений модератор та тренери | 4 | ||
2.3. | Забезпечити проживання учасників (25 учасників)
| Бронювання, списки учасників | 25 | ||
2.4. | Забезпечити учасників роздатковими матеріалами (30 комплектів: ручки, бейджи, блокнот тощо) | Друковані матеріали для учасників (блокноти, ручки, бейджі, листівки або інша погоджена з командою Проєкту продукція | 30 | ||
2.5. | Забезпечення 30 учасників кава-брейком (ранкова кава, обід та вечеря) та мінеральною водою | Послуга кейтерингу | 30 | ||
2.6. | Реєстрація учасників Заходу | Списки учасників | 1 | ||
2.7. | Забезпечення фотографування Заходу | Посилання на оброблені фотографії | 1 | ||
2.8. | Створення лендінгової сторінки Добровільного стандарту | Створена лендінгова сторінка «Стандарту» | 1 | ||
3. | Підготовка фінального звіту: Надати описовий звіт за результатами виконання даного завдання із додатками згідно вимог донора |
звіт | 1 | ||
4. | Витрати за адміністрування та організацію (% від загальною суми) | ||||
РАЗОМ, без ПДВ, грн |
Копія витягу (виписки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (виключно для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Копія витягу з реєстру платників єдиного податку (виключно для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Довідка про попередній досвід діяльності претендента (для юридичної особи) або резюме (для фізичної особи чи фізичної особи – підприємця) з підтвердженням кваліфікаційних вимог.
Резюме працівників претендента, які будуть залучені до виконання завдання (виключно для юридичної особи).
Підтверджуючі матеріали (програми, матеріали фото- або відеозйомки, публікації тощо) щодо результатів попередньо наданих послуг (виконаних робіт) подібного спрямування, в тому числі виконаних для громадських організацій та/або бізнес-об’єднань.
Додаткові застереження:
Учасник цього тендеру приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
Учасник цього тендеру, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим конкурсом оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
До участі у конкурсному відборі допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення. Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг.